KAMIENICA GDYŃSKA
81-347 Gdynia, ul. Św. Wojciecha 10 U3

REJESTRACJA TELEFONICZNA kom. +48 602 21 30 41

Protetyka i stomatologia estetyczna

Sukces w projektowaniu nowego uśmiechu to nie tylko konfrontacja marzeń i oczekiwań pacjenta z „warsztatem” lekarza, to również ścisła współpraca z najlepszymi laboratoriami.

Obecnie możemy zaproponować nie tylko zwykłe ruchome protezy, ale uzupełnienia protetyczne, które oprócz przylegania do dziąseł mają zaczepy na 2-4 implantach dla lepszej stabilizacji, komfortu żucia i mówienia.

Projektujemy nie tylko korony na zęby, ale komputerowo modelowane i frezowane odbudowy bezmetalowe (na tlenku cyrkonu), które nie drażnią dziąseł i mają naturalny odcień zęba, dzięki czemu nawet pojedyncze korony są nie do odróżnienia od reszty zębów.

Obecnie nawet odbudowy na implantach mogą być już indywidualnie modelowane do kształtu dziąsła, dla jeszcze lepszej higieny i estetyki.

Zastosowanie nowoczesnych technik adhezyjnego cementowania prac, czyli z wykorzystaniem „kleju” wnikającego w strukturę szkliwa z jednej i porcelany z drugiej strony (efekt kropli wody między dwoma szybami, idealne, bardzo silne zespolenie), daje możliwość bardzo oszczędnej preparacji tkanek i projektowania bardzo cienkich licówek, które jak „tipsy” uzupełniają i maskują niedoskonałości natury.