KAMIENICA GDYŃSKA
81-347 Gdynia, ul. Św. Wojciecha 10 U3

REJESTRACJA TELEFONICZNA kom. +48 602 21 30 41

AKTUALNOŚCI

28.05.2020
Ankieta epidemiologiczna

Ankieta wypełniana przez pacjenta przed wizytą w związku ze stanem epidemicznym w Polsce

28.05.2020
WAŻNA! Instrukcja postępowania dla pacjentów

Instrukcja postępowania podczas wizyty w gabinecie

08.06.2015
Czy wiesz, że ...

Pierwsza wizyta DZIECKA u stomatologa powinna odbyć się jak najszybciej, nawet w 1-2 roku życia?

18.07.2014
Czy wiesz, że …

Precyzyjnie wykonana proteza umożliwia jedzenie i mówienie bez konieczności stosowania klejów?

 

Witamy na stronie gabinetów stomatologicznych EuroDentist!

 

Drodzy Pacjenci,

Po długich przygotowaniach udało mi się przystosować gabinety, tak żeby w sposób bezpieczny i zgodny z wytycznymi i zaleceniami Min. Zdrowia wznowić wizyty i nieść Państwu pomoc w czasie epidemii. Mimo upływu czasu, nadal nie ma skutecznej szczepionki ani leku na Covid-19. Nie ma również szybkich, wiarygodnych i tanich testów, które pozwoliłyby jeszcze skuteczniej walczyć z rozprzestrzenianiem zakażenia.

W celu zapewnienia odpowiedniej ochrony przed przenoszeniem wirusa, w gabinetach zostały zastosowane dodatkowe procedury sanitarne.  Równie ważne jednak jest wzajemne zaufanie i odpowiedzialne zachowanie. Proszę Państwa o stosowanie się do procedur i zaleceń, w trosce o zdrowie nie tylko nasze własne, ale również innych pacjentów oraz członków naszych rodzin.

Proszę o zapoznanie się z instrukcją postępowania w gabinecie oraz odpowiedzialne wypełnianie ankiety epidemiologicznej przed wizytą (dostępne w zakładce aktualności). W razie pytań i niejasności przed wizytą, zawsze służę pomocą. Ważne, żeby planując wizytę,  możliwie dokładnie ustalić plan zabiegu, wtedy czas w gabinecie będzie dobrze wykorzystany.

Do zobaczenia!

lek. stom. Aleksandra Rozmysłowicz
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i poznania nas bliżej.

Jesteśmy przekonani, że sukces leczenia zaczyna się od dobrego kontaktu i nawiązania relacji, która pozwoli poznać Państwa potrzeby i oczekiwania, czy nawet marzenia, tak by zaproponowane rozwiązania najlepiej służyły Państwa zdrowiu i samopoczuciu. 

Staramy się, aby współpraca z pacjentami przebiegała w atmosferze wzajemnego zaufania. Chętnie dzielimy się wiedzą, tak by rozwiać wszelkie obawy i wątpliwości pacjentów przed zabiegiem.

Nasze motto „Uśmiechnij się!” to deklaracja, że zawsze na pierwszym miejscu jest pacjent, któremu ze szczerą troską niesiemy pomoc.

Tu zawsze czeka na Państwa miły, życzliwy personel.

W wygodnie urządzonej poczekalni można oddać się przyjemnej lekturze przy filiżance pysznej kawy.

Dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa wyposażyliśmy nasze gabinety w nowoczesny sprzęt, który w połączeniu z umiejętnościami naszych lekarzy daje możliwość opieki stomatologicznej na najwyższym, światowym poziomie.

Zapraszamy do EuroDentist, byśmy mogli się poznać i zaproponować Państwu rozwiązanie problemów stomatologicznych.

Do zobaczenia!

lek. stom. Aleksandra Rozmysłowicz