KAMIENICA GDYŃSKA
81-347 Gdynia, ul. Św. Wojciecha 10 U3

REJESTRACJA TELEFONICZNA kom. +48 602 21 30 41

Implanty i chirurgia

Usunięcie zęba, mimo że często wydaje się łatwym i prostym zabiegiem, zawsze budzi pytanie – A co w zamian? Jak uzupełnić brakujący ząb?

Już na tym etapie musimy rozważyć możliwe rekonstrukcje, z których najlepszą i najnowocześniejszą jest obecnie implant, czyli nowy korzeń zęba. Do jego osadzenia potrzebne jest jednak dobrze zachowane łoże kostne. Z tego powodu już na etapie usuwania zęba warto zabieg tak przeprowadzić i zaplanować, by zachować jak najwięcej cennej kości i stworzyć jak najlepsze warunki do uzupełnienia braku. 

EuroDentist, we współpracy z systemem implantologicznym Astra Tech, proponuje Państwu najlepsze obecnie możliwości przywrócenia uzębienia niezależnie od tego, ile zębów brakuje. Szeroki asortyment tego systemu pozwala na bezpieczną i sprawną odbudowę nawet w bardzo trudnych warunkach kostnych u pacjenta.

Taka odbudowa poprzedzona musi być wnikliwym badaniem przez lekarza, dlatego dopiero na konsultacji omawiamy z pacjentem korzyści i ryzyka związane z zabiegiem i wspólnie wybieramy najlepsze rozwiązanie.